Jdi na obsah Jdi na menu
 


FF-miluju kouzla!!

24. 8. 2007

Autor: Kotia 

omezení: +15( možná)
Postavy: Hermiona Grangerová- HG
               Harry Potter                 -HP
               Ron Weasley                -RW
               Draco Malfoy              - DM
vedlejší: Severus Snape              -SS
               Blaise Zibini                -BZ
___________________________________________
Děj: zatím. HArry s Ronem hledají knihu, kterou si Hermiona zrovna čte. Hermiona jim ji dá a odchází. kolem ní proběhne Draco s Blaisem a křivonožkou(v náručí). Blisemu se Hermiona líbí. taky to zjistí. Při snídani udělá Dracovi nachvál, v hodině draco omylem zavinil přizabití Snapea.. Hermiona je večer unavená a odchází do koupelny se vykoupat. Mimo to, je předsedkyně Nebelvíru, draco zmijozelu. tam se ti dva setkaji a pěkně si to užijou!
__________________________________________ 

Hermiona seděla v knihovně a pozorovala harryho s Ronem, jak se bezmocně pokoušej najít knížku ve které jsou testrálové. Hermiona si v ní zrovna četla. ,,Auu! Harry! příště ty knížky vybírej opatrněji!",,Rone!pustil sis je na nohu ty! a ne já!",,Harry! tady to nejni! pojď o regál dál!",, Rone! ty blbe! stojíš mi na hábitu!" občas bylo možné zaslechnot tyto výkřiky. Hermiona sklapla knihu a šla se podívat co ti dva vyvádějí. Byli zaházeni knihama a byly vidět jen kousky nějaké jejich části těla. Ronovy vlasy, harryho ruka a hůlka, ronova noha s kouskem hábitu. ,,Klean librarmus!" pronesla Hermiona a knihy se vracely na svá místa. ,, Uf! hermiono! tebe seslalo nebe! Potřebujeme najít knihu o testrálech! ten referát je už na zítra!" vyhrkl Harry a Hermiona se začala smát. ,, proč mě seslalo nebe?" ,,protože jsi jediná, kdo je tu nejmíň dvě hodiny denně" ,,ccc. baví mě číst knihy a to neznamená, že bych tu nemohla být denodenně. Sice se tu vyznám, ale mám rozečtenou knihu a vy jste tu udělali povyk." řekne klidně Hermiona. ,, A pomůžeš nám najít tu knihu o testrálech,??" poprosí ji Ron a a Hermiona jen ,,Accio" a má ji v ruce. ,, zrovna jsem ten referát dodělala." ukázala na dva svitky pergamenu obmotaných páskou s názvem Testrálové. Bylo to tam napsané inkoustem. Hermiona si vysloužila pověst šprtky ale je pravda, že holky zvládají více věcí než kluci zaráz.,, tady je." Řekne a podává jim knihu. ,, a co jsi tam o nich napsala?" ,, hystorii a způsob života" řekne klidně Hermiona a odchází. Je teď předsedkyní nebelvíru. zvolila ji Mcgonagellová díky tomu, že zvládá učení a volný čas zárověň. nebyla ani prefekt ani primus. jen pomáhá s učením a občas taky okřikne rváče, hádače, potuláky a nemá moc odebrat body, chodit do jiných kolejí atd. Z mrzimoru měli taky předsedu, ale tohohle chlapce ona neznala. Z havraspáru to byla Parváti Patilová a ze zmijozelu to byl ,, malfoyi! počkej!" ozvalo se za ní. Řítil se tam Draco, v náruči měl křivonožku a za ním utíkal Blaise Zibini. Hermiona se ihned rozběhla za nimy. Neměla šanci je dohnat a tyranizovat křivonožku nějakým zmijozelským princátkem teda nechat nechtěla! ,,Aqus maxima!" vykřikla a Draco s Blaisem sjeli na obrovské louži po zádech. ,, křivonožko!" v náruči se jí usadila křivonožka a ,, Mudlovská šmejdka! Blaisei! tvoje favoritka! " zaječel Draco a nechal tam Blaiseho, kterému se nepodařilo vstát. ,,frízaqua maxima!" proneslo se chodboua blaise měl pod nohama led. Vstal podíval se na předsedkyni nebelvíru. Draco měl pravdu. opravdu se mu líbila Hermiona. ,, Eeh, díky! " vymáčkl ze sebe blaise a Hermiona ho zastavila. ,, co dělal Draco s křivonožkou?!" řekla výhružně a Blaise jí řekl, že ,,chtěl tě naštvat." ,, Jen počkej rozmazlenče!" řekla Hermiona a nechala tam blaiseho stát.

Při snídani ve velké síni.
,,tak co kluci? Zvládli jste ten referát?" ,, jasně!" odpověděli s úsměvem a Ron se podíval někam za Hermionu. Hermionase ihned otočila a tam stál Draco a xichtil se. ,,broukneximus!"ukázala Hermiona potichu na místokde sedí Draco. To místo se hned rozpadlo a všichni vybouchli smíchy. ,, já ti dám! Aquasimus!" zapištěl Draco a nad Hermionou se objevil obláček, ze ktrého už už chtělo pršet. ,, Finite inkantate!" Ozvalo se od Rona a mráček se vypařil. ,, dej si pokoj! špinavá mudlovská šmej.." nedořekl. ,,rikatesus Nevio!ů řekla Hermiona a Draco začal zpívat:,, zvířátka zvířata, naši kamrádi!"  Všichni mohli prasknout smíchem.   po snídani přišla obrana proti černé magii. Všichni odevzdali refráty a zasedli do lavic. ,, Aqua maxima!" vyzkoušel draco a Snape ujel na obrovské louži. ,, Malfoy!! máte školní trest! Zstavte se u pana Filche v sedm večer! budete malovat chodbu! " zařval snape a zlikvidoval to.

večer.  
Hermiona se šla vykoupat, protože takhle vyčerpaný den, ještě neměla. normálně se chodila jen sprchovat. Napustila si bazén, shodila ze sebe oblečení a houpla si do vody. Bylo příjemné, koupat se teplé vodě s pěnou, moct se potápět a zahlédnout někoho vcházet. Cože?! pomyslela si rychle. Schovala se do pěny. draco se divil, jakto že je napuštěná voda a rozhlížel se. Nikde nikdo a nikdy žádný jiný věci kromě jeho zeleného ručníku s hadem.položil jej na zem a skočil taky do vody. Hermiona se potopila a viděla jen Dracovy nohy, spíše kotníky. Draco se namydlil a znovu se hodlal opláchnout. Hermiona se schovala znovu do pěny a nadechla se.  Jenže to by nebyl Draco aby to neslyšel. ,, je tu někdo?!" zavolal ale nikdo se neozval. Hermiona si plaval za zdí z pěny a dracovi to nedalo, protože slyšel šplouchání. Plaval ke kraji té zídky a naklonil se.  Uviděl Hermionu, jak si tam s chutí plave, potápí se, a směje se jako malá.  *ježíš, je tak krásná* pomylsel si draco a sledoval Hermionu jak si to plave ke břehu. Pomalu vylézala. Krásná, vědomostmy naplněná hlava, hebký hrudník.. Draco byl opřený o břeh a sledoval jak v vylézá. Nohy a Sklonila se pro mýdlo. Vyplácla si jej na ruku. draco okouzleně sledoval, jak si mýdlo pomalu roztírá po hrudníků, po ňdrech, na zádech, na břicho a narovnal se při pohledu, když sjela k rozkroku. potom už jen nohy a Hermiona se otočila k vodě. Zhluboka se nadýchla  a skočila do vody. pod vodou se rozhlížela, a zahlédla něčí obličej-draco plaval přímo naproti ní. Oba se zarazili a vyplavali nahladinu. ,, malfoy? co tu děláš?"
,, jen se nedělej Grangerová. Vím to moc dobře, že ty víš že jsem tu už dlouho." odpověděl chladně draco
,,a musím říct že jsi kousek" odpověděl zády k ní, zabalen v ručníku ale moc nahlas, takže ho Hermiona slyšela.
,,taky nejsi k zahození!"zavolala ještě za ním. Předpokládala, že se už neotočí. Draco se ve dveřích zastavil a podíval se na ni. byla také jen v ručníku. ,, co jsi říkala?"  ,, že nejsi zas tak hroznej."  Draco šel pomalu k ní.,, myslela jsi to vážně?" zeptá se s údivem v hlase. ,, Ano. jen škoda, že se nad všechny povyšuješ." řekla  a  Draco byl téměř u ní. Viděli si do očí a Draco nepřestávat vysávat ten krásný pohled do jejich čokoládových očí. ,, víš, vžycky jsi se mi líbila. Máš hezké vlasy, Hlavu plnou vědomostí",,a tebe. myslela jsem neustále jen na tebe." Draco už to nevydržel. Jejich rty se spojily  a  oba to prožívali. Padli na zem a to bez ručníku. ,, klósaix"dveře se zacvakly a ti dva pokračovali. Pomalu ale jistě to přecházelo do EHMEHM a někdo zabral za kliku. Bylo sice zamklo ale,, alahomora!" se ozvalo a ti dva se skutáleli naštěstí do vody. ,, je tu někdo?!" ozval se hlas Snapea.  ,, jsem dostal slyšiny!" slyšeli už jen a draco řekl:,,už by jsme měli radši jít." Hermiona souhlasila. naposledy se políbily a odešli. každej na svou kolej...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

heh

(Lucio, 25. 8. 2007 1:26)

tak tohle ju hus´tárna! Draco A Hermiša! WOWKY!!!!!!!!!!

heh

(Lucio, 25. 8. 2007 1:26)

tak tohle ju hus´tárna! Draco A Hermiša! WOWKY!!!!!!!!!!

heh

(Lucio, 25. 8. 2007 1:26)

tak tohle ju hus´tárna! Draco A Hermiša! WOWKY!!!!!!!!!!

heh

(Lucio, 25. 8. 2007 1:26)

tak tohle ju hus´tárna! Draco A Hermiša! WOWKY!!!!!!!!!!